Slavenaši remizirali s Poljacima, slijedi dio priprema u Gospiću

Rezultat nakon 90 minuta igre bio je 1:1, a jedini pogodak za koprivničku momčad postigao je Ivan Krstanović u šestoj minuti susreta

Nogometaši Slavena Belupa u prvoj su prijateljskoj utakmici igranoj u sklopu priprema za novu sezonu remizirali s četvrtoplasiranom momčadi poljskog prvenstva Slaskom iz Wroclawa. Rezultat nakon 90 minuta igre bio je 1:1, a jedini pogodak za koprivničku momčad postigao je Ivan Krstanović u šestoj minuti susreta. U 35. minuti za Slask je izjednačio Mateusz Praszelik. Utakmica se igrala u subotu na stadionu Poleta u Svetom Martinu na Muri gdje se Poljaci nalaze na pripremama, a kratak sažetak možete pogledati OVDJE.

Sastav: Čović, Božić, Bosec, Zvonarek, Glavčić, Paracki, Gamarra, Hlevnjak, Havelka, Srbljinović, Krstanović.

Klupa: Brković, Marković, Zirdum, Turanjanin, Van Bruggen, Mlinarić, Marina, Monjac, Laušić, Kocijan, Knoll, Liklin, Bajrić.

Nedjelja je za momčad slobodan dan, a u ponedjeljak će se Farmaceuti trenera Deana Klafurića zaputiti u Gospić.

Slaven Belupo će u središnjem dijelu Like boraviti do 3. srpnja gdje će odraditi drugi dio priprema.