Slavenovi pioniri bolji od Varaždina

Pioniri Slavena Belupa danas su ostvarili treću pobjedu u pet prvenstvenih utakmica Prve HNL ove sezone.

Momčad trenera Marija Gregurine slavila je s 1:0 na koprivničkom Gradskom stadionu ”Ivan Kušek – Apaš protiv” Varaždina, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Sokač u 50. minuti susreta.

Slavenovi pioniri sad su peti s 10 osvojenih bodova, tri manje od prvoplasiranog Osijeka.

Kadeti su u tvrdoj i borbenoj utakmici odigrali 0:0 s Varaždinom. Pod vodstvom trenera Vedrana Purića u prvih su pet kola osvojili šest bodova te su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva.

Juniori trenera Slavka Mešnjaka odigrali su 1:1 s Rijekom. Za vodstvo je zabio Mihalinec u 32. minuti, ali su gosti u 89. minuti izjednačili. Slavenovi juniori trenutačno su deveti s pet bodova nakon pet odigranih kola.