Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Sonja Rušak i Josip Jagarinec veteranski prvaci Hrvatske

Veterani Atletskog kluba Koprivnica Sonja Rušak i Josip Jagarinec ostvarili su sjajan uspjeh na 27. Otvorenom prvenstvu Hrvatske za veterane u Varaždinu.

Sonja Rušak osvojila je dvije zlatne medalje i postala dvostruka veteranska prvakinja Hrvatske u svojoj kategoriji Ž50 na 200 m i 400 metara.

Sonja Rušak
Sonja Rušak // Foto: AK Koprivnica

Josip Jagarinec je osvojio zlatnu medalju i postao veteranski prvak Hrvatske u kategoriji M55 na 5000 metara.

Josip Jagarinec
Josip Jagarinec // Foto: AK Koprivnica

Atletičar Koprivnice Oliver Orešić nastupio je u nedjelju na Prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke u Karlovcu na 5000 m i osvojio sedmo mjesto s vremenom 16.30,57.