Četvrtak, 2. svibnja 2024.

SuperSport HNL: Rijeka sredila Hajduk i preuzela treće mjesto na ljestvici

Rijeka je u nedjelju ugostila Hajduk u posljednjoj utakmici 29. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

U jadranskom derbiju domaćin je pred 7749 gledatelja slavio rezultatom 2:0 i s nova tri boda preuzeo treće mjesto na ljestvici.

Rijeku je u vodstvo doveo Matija Frigan u 9. minuti, a drugi je pogodak postigao Antonio Marin u 75. minuti.

REZULTATI 29. KOLA: Šibenik – Gorica 0:4, Osijek – Lokomotiva 2:2, Dinamo – Slaven Belupo 4:0, Varaždin – Istra 1961 0:0, Rijeka – Hajduk 2:0.

PAROVI 30. KOLA: Lokomotiva – Šibenik (petak, 16.00), Slaven Belupo – Osijek (petak, 18.10), Istra 1961 – Dinamo (subota, 17.00), Hajduk – Varaždin (subota, 19.10), Gorica – Rijeka (nedjelja, 15.00).