SuperSport HNL: Rijeka u Puli nadvisila Istru 1961

U Puli je u petak odigrana prva utakmica 24. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Istre 1961 i Rijeke.

Gosti s Rujevicu ostvarili su minimalnu pobjedu rezultatom 0:1. Pogodak za vodstvo gostiju postigao je Niko Janković u 22. minuti na asistenciju Frigana, a isti igrač postavio je konačnih 0:2 u petoj minuti sudačke nadoknade, iz kaznenog udarca kojeg je Galiela skrivio na Obregonu.

Domaćin je susret završio s dva igrača manje; Frano Mlinar pocrvenio je u 71. minuti, dok je Ante Erceg dobio drugi žuti karton u 90. minuti.

Ovom pobjedom Rijeka se bodovno izjednačila s Istrom 1961, obje momčadi imaju po 31 bod.

VIDEO Zekić uoči Gorice: ‘Treba se veseliti životu, posebice nogometu. To treba biti velika radost’

PAROVI 24. KOLA: Istra 1961 – Rijeka 0:2, Varaždin – Šibenik (subota, 16.00), Slaven Belupo – Gorica (subota, 18.10), Hajduk – Lokomotiva (nedjelja, 15.00), Dinamo – Osijek (nedjelja, 17.30).