SuperSport HNL: Varaždin na domaćem terenu izgubio od Osijeka

U Varaždinu je u nedjelju odigrana utakmica 32. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Varaždina i Osijeka.

Gosti su ostvarili važnu pobjedu u borbi za Europu, momčad trenera Stjepana Tomasa slavila je rezultatom 1:3.

Pogotke za Osijek postigli su Mierez u 3. i 65. minuti te Bukvić u 40. minuti, dok je poraz Varaždina ublažio Brodić u 78. minuti.

Varaždin je utakmicu odigrao bez najboljeg igrača Tonia Teklića koji je u posljednji trenutak otpao iz konkurencije za nastup zbog bolesti.

U 18 sati u Splitu počinje derbi Hajduka i Dinama, dok se u ponedjeljak sastaju Lokomotiva i Gorica (16.00) te Slaven Belupo i Rijeka (18.10).