Četvrtak, 2. veljače 2023.

Sve je spremno za 20. dječji međunarodni festival Kukuriček u Đurđevcu

Kukuriček će se i ove godine održati u organizaciji udruge Kukurijek i Turističke zajednice grada Đurđevca

Preporučujemo

U subotu, 11. lipnja, će se u sportskoj dvorani Strukovne škole u Đurđevcu održati jubilarni 20. dječji međunarodni festival Kukuriček 2022.

Kukuriček će se i ove godine održati u organizaciji udruge Kukurijek i Turističke zajednice grada Đurđevca.

Voditelj festivala biti će glumac Jan Kerekeš, a publika će moći uživati u 16 novih pjesama koje će izvoditi djeca i dječji zborovi iz cijele Hrvatske.

U revijalnom dijelu programa nastupit će mlada i talentirana Ana Bertić iz Zagreba, pobjednica Kukuričeka 2019.

Festival počinje u 20 sati, a ulaznice po cijeni od 25 kuna moći ćete kupiti na dan festivala u Sportskoj dvorani Strukovne škole od 14 sati.

Popis pjesama

1. KLUPA U PARKU – Dječji zbor Glazbene igraonice, Virovitica; Solisti: Gabrijela Mikec, Ivna Šimić i Rafael Babić (Dean Premrl – Ljiljana Tonček – Dean Premrl)
2. JA NISAM LUTKA – Dječji zbor Medenjaci, Zagreb (Maja Rogić)
3. RITAM JE U KOSTIMA – Vjera Pilić, Čakovec (Damir Rodiger – Viktorija Oštrek – Damir Rodiger)
4. SLAP – Dječji zbor GŠ Jan Vlašimsky, Virovitica (Vedran Gorjup – Ljiljana Tonček – Vedran Gorjup)
5. POŠTAR I PAS – Dječji zbor Maslačak, Đurđevac; Solistice: Korana, Mia i Gita (Davor Jendrašić – Ljubica Kolarić-Dumić – Davor Jendrašić)
6. ČUVAJ OVU PLANETU – Ema Živko, Pitomača (Romina Lukačić/Davor Jendrašić – Romina Lukačić – Davor Jendrašić)
7. SVE TE ZOVE – Dječji zbor OŠ Petra Preradovića, Pitomača; Solistice: Iva Lucija Švarbić i Inja Jambrišak (Davor Jendrašić – Ljubica Kolarić-Dumić – Davor Jendrašić)
8. UBILI SU DRVO – Dječji zbor Kikići, Zagreb (Maja Rogić)
9. SRETNE MISLI – Sara Saraja, Zagreb (Amalija Ciprić – Amalija Ciprić – Matej Baltić)
10. ĐURĐEVAČKA ŠKOLA – Dječji zbor OŠ Đurđevac, Đurđevac; Solistice: Gabrijela, Patricija i Lorena (Laura Kovačević – Filip Koprolčec – Davor Jendrašić)
11. JA IMAM PLAN – Dječji zbor Genijalci, Zagreb (Maja Rogić)
12. MOJ SVIJET – Korina Postružin (Tihomir Preradović – Lidija-Katarina Matančević Preradović/Tihomir Preradović – Tihomir Preradović)
13. MAŠTA – Dječji zbor Torretta, Rijeka; Solisti: Leda Turato, Petra Robotić, Katja Babić i Maja Bogdanović (Suzana Štefanić – Senka Laginja – Aleksandar Valenčić)
14. BOJE – Dječji zbor Umjetničke škole Fortunat Pintarić, Koprivnica (Gordana Evačić – Gordana Evačić – Gordana Evačić/Miroslav Evačić/Maja Lovković)
15. LJUBAVLJU SI NAHRANJEN – Petra Zovko, Mostar (Marijana Dujmušić – Marijana Dujmušić – Josip Vukoja)
16. TULUM LJUBAVI – Iris & Andro i Dječji zbor Tratinčice, Rijeka (Suzana Štefanić – Senka Laginja – Aleksandar Valenčić)

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti