Subota, 24. veljače 2024.

SVE NA JEDNOM MJESTU Poznat je sastav podravsko-prigorskih ŽNL-a

U Prvoj i Drugoj ŽNL igrat će po 14 klubova, dok će Treća ŽNL imati dvije skupine, koprivničku s 11 momčadi i križevačku s njih osam

- Oglas -

Nakon što smo saznali da u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica ostaje Graničar iz Legrada i da iz Druge ŽNL koprivničko-križevačke u Prvu ŽNL ide Rudar iz Glogovca, odnosno da iz Treće ŽNL u Drugu ŽNL prelazi Reka, sada je poznat sastav svih županijskih nogometnih liga.

U Prvoj i Drugoj ŽNL igrat će po 14 klubova, dok će Treća ŽNL imati dvije skupine, koprivničku s 11 momčadi i križevačku s njih osam, izvijestio nas je Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije.

PRVA ŽNL

- Oglas -

1. NK Drava Novigrad Podravski
2. NK Graničar Đurđevac
3. NK Kalinovac
4. NK Lipa Hlebine
5. NK Miklinovec Koprivnica
6. NK Močile Koprivnica
7. NK Osvit Đelekovec
8. NK Panonija Peteranec
9. NK Prugovac
10. NK Rudar Glogovac
11. NK Sloga Koprivnički Ivanec
12. NK Starigrad Koprivnica
13. NK Tomislav Drnje
14. NK Tomislav Sveti Ivan Žabno

DRUGA ŽNL

1. NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec
2. NK Drava Podravske Sesvete
3. NK Gornja Rijeka
4. NK Gošk Gotalovo
5. NK Graničar Novo Virje
6. NK Mičetinac
7. NK Mladost Koprivnički Bregi
8. NK Mladost Sigetec
9. NK Omladinac Herešin
10. NK Podravec Torčec
11. NK Prekodravac Ždala
12. NK Reka Koprivnica
13. NK Sokol Sokolovac
14. NK Viktorija Vojakovac

TREĆA ŽNL KC

1. NK Bilogora Gornja Velika
2. NK Bušpan Kozarevac
3. NK Drava Podravska Selnica
4. NK Fugaplast Gola
5. NK Jadran Galeb Koledinec
6. NK Jedinstvo Pustakovec
7. NK Rasinja
8. NK Rudar Botinovec
9. NK Sabarija Subotica Podravska
10. NK Udarnik Zablatje
11. NK Zagorec Koprivnica

- Oglas -

TREĆA ŽNL KŽ

1. NK Dragovoljac Bočkovec
2. NK Hrvatski bojovnik Mokrice Miholečke
3. NK Mladost Carevdar
4. NK Mladost Veliki Raven
5. NK Polet Glogovnica
6. NK Prigorje Sveti Petar Orehovec
7. NK Radnički Križevci
8. NK Ratar Miholec

U Prvoj i Drugoj ŽNL natjecanje počinje 19./20. kolovoza, a u trećim ŽNL 3. rujna.

Plenum klubova Prve ŽNL održat će se u srijedu, 2. kolovoza, u 18 sati, a klubova Druge ŽNL istog dana u 19 sati u tajništvu Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Plenum klubova trećih ŽNL održat će se u utorak, 8. kolovoza, u 18 sati, također u tajništvu saveza.

Prva i Druga veteranska ŽNL novu sezonu započinju 31. kolovoza. Iz Prve ŽNL u Drugu preselio je posljednjeplasirani koprivnički Zagorec, dok je iz Druge u Prvu ŽNL ušao prvak Podravac iz Virja. Iako je bilo naznaka da će se veterani Močila možda okušati u Prvoj ŽNL, jer su plasmanom to mogli, odlučili su da će ostati u drugoligaškom društvu.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti