Tehničar u Cvetkovcu ispustio pobjedu protiv Papuka u finišu utakmice

U idućem kolu Tehničar gostuje kod Podravine u Ludbregu, a Papuk dočekuje Podravac iz Virja.

Nogometaši cvetkovečkog Tehničara i Papuka iz Orahovice u drugom su kolu Treće HNL Sjever podijeli bodove. Konačni rezultat bio je 1:1.

U prvom poluvremenu pred 200-tinjak gledatelja igralo se dopadljivo, Tehničar je imao više loptu u nogama i više prilika, ali je i Papuk u dva navrata opasno zaprijetio. Ipak, mreže su mirovale.

Papuk je dobro posložena momčad, a na vratima imaju Antuna Markovića, donedavnog golmana koprivničkog prvoligaša Slavena Belupa. Tehničar Cvetkovec ima dosta mladih igrača u svojim redovima i očito će im trebati vremena da se prilagode.

Domaćin je poveo u 70. minuti. Slobodni udarac iskosa s lijeve strane izveo je Kruno Lovrek, a glavom je precizan bio Mateo Kocijan.

Papuk se nije predavao i to im se ispatilo pred sam kraj utakmice.

Jedanaesterac je skrivio vratar domaćih Ante Mrmić, a precizan je u 86. minuti s bijele točke bio Borna Mimić.