Četvrtak, 28. ožujka 2024.

TREĆA HNL-SJEVER Podravina upisala veliku pobjedu protiv Varteksa

Podravina je danas u Ludbregu u odgođenoj utakmici 13. kola svladala Varteks iz Varaždina rezultatom 4:1, poluvrijeme 1:0.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Santosa Oliveire, a na 2:0 je u 49. minuti povisio Josip Golubar iz kaznenog udarca.

Još jedan penal dobila je Podravina u 63. minuti, opet je Golubar bio siguran. Na 4:0 povisio je Santos u 77. minuti, da bi konačnih 4:1 postavio Fran Rožmarić u 80. minuti.

Crveni karton dobio je igrač Varteksa Borna Radić u 73. minuti, bio mu je to drugi žuti. Prvog je dobio zbog preoštrog starta, drugog zbog prigovora.

Bjelovar je s 4:3 svladao Papuk u Orahovici u zaostalom susretu 14. kola.

U nedjelju Koprivnica dočekuje Međimurje (13.30) u odgođenoj utakmici 13. kola.

1. NK Polet (SMnM) 14 11 0 3 43:9 +34 33
2. NK Radnik Križevci 14 10 1 3 31:13 +18 31
3. NK Mladost Ždralovi 14 8 4 2 25:10 +15 28
4. NK Bjelovar 14 8 2 4 34:18 +16 26
5. NK Međimurje 13 8 2 3 24:14 +10 26
6. NK Papuk (O) 14 6 4 4 31:28 +3 22
7. NK Podravina 14 4 4 6 20:29 -9 16