TREĆA HNL SJEVER Velika pobjeda Križevčana, Polet slavio u derbiju, remi Podravca i Koprivnice

Polet je u Svetom Martinu na Muri u derbiju svladao Mladost iz Ždralova s 2:0 i tako na vrhu povećao prednost na četiri boda

U subotu su odigrane sve utakmice u 2. kolu doigravanja Treće hrvatske nogometne lige – Sjever.

U Ligi za prvaka križevački Radnik s 4:1 je slavio protiv Podravine iz Ludbrega, Međimurje je u Čakovcu s 3:1 poražen od Bjelovara, dok je Polet u Svetom Martinu na Muri u derbiju svladao Mladost iz Ždralova s 2:0 i tako na vrhu povećao prednost na četiri boda.

U Ligi za ostanak Virovitica i Rudar odigrali su bez pogodaka, Papuk je s 3:1 pobijedio varaždinski Varteks, dok u podravskom derbiju nije bilo pobjednika. Podravac i Koprivnica u Virju su odigrali 1:1. Za vodstvo domaćina pogodio je David Kranclbinder u 29. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Luka Artuković u 76. minuti.