Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

TREĆA LIGA Koprivnica protiv Varteksa upisala i treći prvenstveni poraz, Ludbrežani pobijedili Viroviticu

U ostalim utakmicama Dinamo iz Domašinca slavio je kod Graničara u Kotoribi, a Polet iz Svetog Martina na Muri minimalno je svladao Rudar u Murskom Središću

Nogometaši Koprivnice u utakmici trećeg kola Treće nogometne lige Sjever gostovali su u subotu kod Varteksa u Varaždinu.

Domaćin je ostvario visoku pobjedu rezultatom 4:0.

Za vodstvo Varteksa u 44. minuti strijelac je bio Dejan Glavica, a u nastavku je dva pogotka dodao Matija Kanceljak u 65. i 68. minuti. Konačni rezultat postavio je Glavica u 85. minuti.

U ostalim utakmicama Dinamo iz Domašinca s 2:1 slavio je kod Graničara u Kotoribi, Polet iz Svetog Martina na Muri minimalno je svladao Rudar u Murskom Središću, dok je Podravina u Ludbregu s 2:1 dobila Viroviticu. Mario Sačer i Domagoj Banec bili su strijelci za domaćina, dok je za goste zabio Drago Špoljar.

U nedjelju još igraju Međimurje i Pitomača.

REZULTATI 3. KOLA TREĆE NL SJEVER: Varteks – Koprivnica 4:0, Graničar Kotoriba – Dinamo Domašinec 1:2, Rudar Mursko Središće – Polet Sveti Martin na Muri 0:1, Podravina Ludbreg – Virovitica 2:1, Međimurje – Pitomača (nedjelja, 17.30, Sveti Martin na Muri).