Srijeda, 1. svibnja 2024.

Treća liga: Koprivnica slavila u Ludbregu, Rudar u derbiju bolji od Pitomače, nova pobjeda Poleta

Na Veliku subotu odigrane su utakmice 18. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever

Na Veliku subotu odigrane su utakmice 18. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Susjedski derbi odigrali su u Ludbregu domaća Podravina i Koprivnica. Iako su domaćini bili blagi favoriti, gosti su slavili s 2:0 pogocima Čevisa na početku prvog poluvremena i Jambrušića na startu nastavka susreta. Zaslužena pobjeda Koprivnice kojoj je to prvo proljetno slavlje.

Vodeći Polet minimalno je u Svetom Martinu na Muri pobijedio Dinamo iz Domašinca, strijelac je bio Erik Vincetić u 44. minuti.

Virovitica je istim rezultatom kod kuće slavila protiv varaždinskog Varteksa, a čakovečko Međimurje je s 2:0 bilo bolje protiv Graničara u Kotoribi. U derbiju kola Rudar je u Murskom Središću pogocima Frana Antolovića, Kevina Nedeljka i Luke Liklina s 3:1 svladao Pitomaču.