Utorak, 30. travnja 2024.

Četvrta liga: Cvetkovčani, Kunovčani i Molvarci slavili, Legrađanima bod u Ferdinandovcu, potop Virovaca

Svi susreti 17. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica odigrani su u subotu.

Vodeći Tehničar u Cvetkovcu je pogotkom Ivana Vrkića u 11. minuti pobijedio Mladost iz Kloštra Podravskog, a Bratstvo iz Kunovca s 2:1 je slavilo protiv Dinama u Predavcu. Gosti su na poluvrijeme otišli s prednošću od 2:0 zahvaljujući pogocima Antonija Mišure u 28. i Damira Azizija u 44. minuti, a pokazalo se počasni pogdak za domaćina zabio je Antonio Đuričić u 56. minuti.

Podravac je u Virju doživio pravi potop. Garić iz Garešnice slavio je sa 6:1, a utakmica je bila izuzetno gruba i nervozna s puno kartona.

Ferdinandovac i Graničar iz Legrada podijelili su bodove, bilo je 1:1. Antonio Kutičić u 58. minuti doveo je domaćina u vodstvo, a samo dvije minute kasnije izjednačio je Ivan Matotan.

Borac iz Imbriovca doživio je i četvrti proljetni poraz, Sloga iz Zdenaca slavila je s 3:0.

Najveće iznenađenje priredili su Molvarci koji su s 2:1 slavili na teškom gostovanju u Grubišnom Polju. Za Mladost su strijelci bili Mađar Adam Csikos u 14. i Adam Vujčić u 41. minuti, a za Bilogoru Tomislav Pleić u 28. minuti s 11 metara. Dodajmo i da su Molvarci od 52. minute igrali s igračem manje jer je zbog grubog prekršaja isključen Ivan Kokša.