Srijeda, 1. svibnja 2024.

Druga ŽNL: Torčanci u golijadi razbili Sesvećane, lake pobjede Herešinčana, Sigećana i Bregovaca

Ovog vikenda na rasporedu su i utakmice 16. kola u Drugoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Vodeći Podravec u Torčecu razbio je Dravu iz Podravskih Sesveta, već na poluvremenu bilo je 5:0. Krajni rezultat bio je 7:3 za momčad koju vodi Milan Manojlović. Za Podravec su po dva gola zabili Gusković i Smolčić, a po jedan Ratković i Strajnić. Autogol je zabio Slavić. Za goste je dvostruki strijelac bio Đipalo, a jednom je mrežu domaćina pogodio Karlovčan.

Nogometaši Podravca iz Torčeca s klupskom zastavom
Nogometaši Podravca iz Torčeca s klupskom zastavom // Foto: Tomislav Jembrek

Omladinac je u Herešinu ugostio GOŠK iz Gotalova i pobijedio s 3:1. U prvom poluvremenu za momčad Branka Čmelješevića zabijali su Glavak i Bartolić, u nastavku je priču zaključio Harambaša, a gosti su počasni gol zabili pred sam kraj susreta. Strijelac je bio Radoš.

U subotu su još na rasporedu bili dvoboji Mladost Koprivnički Bregi – Čvrstec (5:0; Marko Skorić 2x, Neven Kučina, Antonijo Papac, Josip Vranar) i Mladost Sigetec – Gornja Rijeka (3:1; Josip Široki, Mateo Bosman, Nikola Eršeg – Nikola Deglin). Domaćini su upisali lagane pobjede.

U nedjelju će Prekodravac u Ždali dočekati Sokol, Reka igra s Mičetincem, a Viktorija gostuje u Novom Virju.