TREĆA LIGA Radnik Križevci još jednom pobjedom bliže naslovu, Virovcima bod u Orahovici

Nogometaši Radnika Križevci napravili su u subotu još jedan korak prema naslovu prvaka u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Naime, u utakmici 22. kola Purgeri su na domaćem terenu s 2:0 pobijedili Dinamo iz Domašinca. Strijelci za momčad Anthonyja Pavlovića bili su dos Anjos i Mihael Mladen.

Važan bod u borbi za opstanak osvojio je Podravac iz Virja na gostovanju kod Papuka u Orahovici, završilo je 1:1. Poveo je domaćin preko Špoljarića na početku susreta, a nakon 15-ak minuta igre u nastavku izjednačio je Bagavac.

Rudar iz Murskog Središća s 2:1 pobijedio je u Virovitici, dok je u derbiju Polet u Svetom Martinu na Muri s 2:0 slavio protiv varaždinskog Varteksa.

Podsjetimo, Koprivnica je u petak na domaćem terenu ostvarila minimalnu, ali izuzetno vrijednu pobjedu protiv Podravine iz Ludbrega.