TREĆA NL-SJEVER Koprivnica u Virju do prve pobjede, Križevčani uvjerljivi, remi Podravine i Varteksa

U subotu su odigrane utakmice 8. kola u Trećoj nogometnoj ligi – sjever.

Koprivnica je ostvarila prvu pobjedu u podravskom derbiju u Virju. Gosti su slavili rezultatom 1:3 i tako pobjegli sa začelja ljestvice.

Za goste je prvi pogodio kapetan Marko Radotović, izjednačili su potom domaći, a za 1:2 na poluvremenu pogodio je Matija Vuić. U nastavku je treći gol za goste zabio David Kranclbinder.

Nogometaši Radnika Križevci pred svojim su navijačima deklasirali Dinamo iz Domašinca, rezultat je na Gradskom stadionu bio 6:0.

Tri pogotka za Križevčane postigao je Mihael Mladen, dva Leon Lacić Klarić, a jednog Goran Dlesk.

Podravina je u Ludbregu ugostila varaždinski Varteks i odigrala 1:1. Ludbrežani su nakon slavlja Koprivnice ostali jedina momčad bez ostvarene pobjede u aktualnom prvenstvu.

Polet je rutinski obavio zadatak protiv Rudara, dok su Virovitica i Papuk podijelili bodove.