Četvrtak, 28. ožujka 2024.

TREĆA ŽNL Minimalna pobjeda vodećeg Graničara, osmica Prigorja protiv Drave

U popodnevnim satima na Praznik rada odigrane su preostale utakmice 17. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Vodeći Graničar je minimalno svladao Zagorca u Novom Virju, a Prigorje je s čak 8:2 svladalo Dravu iz Podravskih Sesveta.

Rasinja i Reka podijelili su bodove, Jadran-Galeb je nadvisio Bilogoru, dok je Mladost iz Velikog Ravena s 1:5 slavila na gostovanju kod Bušpana.

U Botinovcu je Rudar prijepodne ugostio Mladost iz Carevdara, prava golijada završila je pobjedom domaćina 5:3.

Gosti su poveli golom Tomislava Kranjčevića u 16. minuti, izjednačio je Dino Mikulinjak u 53. Siniša Stovrag zabio je za 1:2 u 60. minuti, da bi Marino Sremec golovima u 63. i 66. minuti donio preokret i vodstvo domaćina od 3:2.

Stovrag u 74. minuti postiže svoj drugi gol za 3:3, no Rudar s dva gola dolazi do pobjede od 5:3. Marko Tubanović bio je strijelac u 75., a Neven Terzić u 79. minuti.