TREĆA ŽNL Zagorec pobijedio Bilogoru, Prigorje zaustavilo Rasinju, podjele bodova u Reki i Carevdaru

U nedjeljnim poslijepodnevnim satima odigrane su preostale utakmice 14. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Prigorje je u Svetom Petru Orehovcu zaustavilo Rasinju i pobijedilo s 2:1, a Bušpan iz Kozarevca s 3:1 je slavio protiv Drave u Podravskim Sesvetama.

Reka i Jadran Galeb iz Koledinca odigrali su 2:2, Zagorec je u Koprivnici s 2:1 slavio protiv Bilogore iz Gornje Velike, dok je dvoboj dviju Mladosti, one domaćina iz Carevdara i one gostujuće iz Velikog ravena, završio podjelom bodova – 2:2.

Dvoboj Rudara i vodećeg Graničara iz Novog Virja odigran je u nedjelju prijepodne u Botinovcu.

Bio je to pravi derbi, a domaćin je na kraju slavio s 2:1. Poveo je Rudar u 17. minuti, strijelac je bio Nino Košuta, a vodstvo je u 35. minuti povećao Leo Jakupić.

Počasni pogodak u sudačkoj nadoknadi drugog dijela za Graničar je zabio Igor Marović.

TREĆA ŽNL, 14. KOLO (nedjelja, 10. travnja u 16.00)

Botinovec: NK Rudar (B) – NK Graničar (NV) 2:1
Carevdar: NK Mladost Carevdar – NK Mladost Veliki Raven 2:2
Koprivnica: NK Zagorec – NK Bilogora 2:1
Reka: NK Reka – NK Jadran-Galeb 2:2
Podravske Sesvete: NK Drava (PS) – NK Bušpan 1:3
Sveti Petar Orehovec: NK Prigorje – NK Rasinja 2:1