Četvrtak, 8. prosinca 2022.

Tri igrača istaknula kandidaturu za naslov najboljeg strijelca Prve županijske lige

Najbliži pratitelj vodećeg trojca je Danijel Pavešić iz Starigrada, koji je zabio devet golova u dosadašnjem dijelu sezone

Preporučujemo

I dok je Bratstvo iz Kunovca kolo prije kraja prvog dijela prvenstva osiguralo naslov jesenskog prvaka, traje bitka za najboljeg strijelca natjecanja.

Trenutačno je u vodstvu član Panonije iz Peteranca Bruno Kovačko, koji je ukupno postigao 15 pogodaka, od toga četiri s bijele točke.

Samo pogodak manje ima hitri napadač Graničara iz Đurđevca Anatoniy Snozyk, Ukrajinac koji je zabio 14 golova za Picoke.

Najbolji strijelac lidera iz Kunovca je Damir Azizi, koji je postigao 12 pogodaka, sve iz igre.

Najbliži pratitelj vodećeg trojca je Danijel Pavešić iz Starigrada, koji je zabio devet golova u dosadašnjem dijelu sezone.

Slavlje nogometaša kunevečkog Bratstva
Slavlje nogometaša kunovečkog Bratstva // Foto: Valentino Šajković (Facebook Klub navijača Bratstva Kunovec)

LJESTVICA STRIJELACA PRVE ŽNL

15 – Kovačko Bruno (4 KU) (NK Panonija)

14 – Snozyk Anatoliy (2 KU) (NK Graničar (Đ))

12 – Azizi Damir (NK Bratstvo)

9 – Pavešić Danijel (NK Starigrad)

8 – Bencalić Miljenko (NK Bratstvo), Pejić Pejo (NK Mladost Sigetec)

7 – Bartolić Vid (2 KU) (NK Bratstvo), Cvetković Kruno (NK Panonija), Gregl Dominik (2 KU) (NK Lipa), Horvatinović Josip (NK Lipa), Ibriks Ivan (NK Kalinovac)

6 – Đipalo Karlo (NK Drava (NP)), Drvarić Nikola (4 KU) (NK Osvit)

5 – Hrženjak Hrvoje (NK Tomislav), Lončar Matija (5 KU) (NK Tomislav), Lopatnik Patrik (NK Osvit), Majetić Matija (NK Miklinovec), Petrović Lovre (NK Sloga)

4 – Fusić Jan (NK Graničar (Đ)), Gusković Josip (NK Mladost Sigetec), Ivanda Tomislav (NK Kalinovac), Krnjak Fran (NK Starigrad), Trupina Ivan (NK Sloga)

3 – Babić Ronaldo (1 KU) (NK Tomislav Radnik), Babok Karlo (NK Bratstvo), Bogdan Matija (NK Osvit), Jambrušić Damir (1 KU) (NK Starigrad), Kovač Vedran (NK Tomislav), Manojlović Milan (NK Močile), Matoničkin Mateus (NK Panonija), Milas Mate (1 KU) (NK Miklinovec), Mišura Antonio (NK Bratstvo), Paradžik Nikola (NK Osvit), Petak Vedran (NK Osvit), Širić Patrik (2 KU) (NK Tomislav), Šoljić Kristijan (NK Tomislav Radnik)

2 – Bedeković Arnaut Fran (NK Starigrad), Belaj Tomislav (NK Močile), Čani Igor (NK Močile), Čižmešija Marsel (NK Bratstvo), De Souza Ramos Pedro Antonio (NK Graničar (Đ)), Dimović Matija (NK Tomislav Radnik), Dubravec Željko (1 KU) (NK Tomislav Radnik), Golubić Marko (NK Miklinovec), Gotal Daniel (NK Bratstvo), Heged Antonio (NK Lipa), Kranjčević Filip (NK Močile), Križanović Rade (1 KU) (NK Drava (NP)), Krstitović Dejan (NK Lipa), Miketić Petar (NK Drava (NP)), Šimunović Filip (NK Tomislav Radnik), Škrinjar Petar (1 KU) (NK Kalinovac), Štajminger Dominik (NK Sloga), Vorobei Nazar (NK Graničar (Đ)), Zlatar Luka (NK Tomislav), Župetić Filip (NK Sloga)

1 – Cvitanović Ivan (NK Mladost Sigetec), Batarilo Ćerdić Mijo (1 KU) (NK Močile), Benko Denis (NK Mladost Sigetec), Bosman Mateo (NK Mladost Sigetec), Buzuk Silvijo (NK Kalinovac), Ceković Matija (NK Močile), Ćibarić Mario (NK Bratstvo), Ciglar Mateo (NK Sloga), Daševci Eugen (NK Drava (NP)), Dodlek Jura (NK Miklinovec), Drk Domagoj (NK Močile), Drmić Zdeslav (NK Mladost Sigetec), Drvarić Marko (NK Osvit), Fuček Vuković Patrik (NK Drava (NP)), GOMEZ Emmanuel (NK Tomislav Radnik), Jakupanec Fran (NK Tomislav), Jozić Ivan (NK Močile), Juranović Mihael (1 KU) (NK Graničar (Đ)), Juras Stjepan (NK Osvit), Juras Mislav (NK Osvit), Karlovčan Martin (NK Drava (NP)), Keser Jurica (NK Miklinovec), Kodrić Hrvoje (NK Panonija), Kolarek Goran (NK Tomislav), Kovačević Rafael (NK Lipa), Kovačić Karlo (NK Osvit), Krištofić Mario (NK Osvit), Kučina Neven (NK Sloga), Kušenić Kristijan (NK Drava (NP)), Legradi Dominik (NK Graničar (Đ)), Nemčić Damjan (NK Starigrad), Pavešić Nikola (NK Lipa), Plazek Luka (NK Kalinovac), Posavec Matija (NK Močile), Rac Mario (1 KU) (NK Sloga), Rastija Marko (NK Kalinovac), Ritoša Mateo (NK Lipa), Rocha de Oliveira Cleverson (NK Panonija), Roksandić Goran (NK Panonija), Salajec Josip (NK Miklinovec), Šarlija Luka (NK Miklinovec), Šehić Nino (NK Kalinovac), Šklebar Miroslav (NK Drava (NP)), Slijepčević Dejan (NK Bratstvo), Šostarić Robert (NK Močile), Souza Oliveira Pedro Henrique (NK Graničar (Đ)), Srbiš Nikola (NK Lipa), Turković Vjekoslav (NK Drava (NP)), Tušek Domagoj (NK Starigrad), Vidaković Ivan (NK Tomislav), Vitelj Luka (NK Starigrad), Vlah Nino (NK Tomislav), Vrtar Dorijan (NK Tomislav Radnik), Vuleta Marko (NK Tomislav Radnik), Živko Dominik (NK Mladost Sigetec).

AUTOGOL

2 – Kolarić Krešimir (NK Lipa), Paradžik Jozo (NK Osvit)

1 – Cikuš Tomislav (NK Mladost Sigetec), Cvitanović Ivan (NK Mladost Sigetec), Dergez Dario (NK Graničar (Đ)), Ivanušić Jurica (NK Tomislav Radnik), Jurkić Zoran (NK Drava (NP))

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti