U Koprivnici odigran Masters turnir za djecu iz sjeverozapadne Hrvatske

Na terenima Teniskog kluba Koprivnica proteklih je dana odigran Masters turnir za djecu do 12 i 14 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

Pravo nastupa na turniru imala su djeca iz pet sjevernih županija koja su na turnirima ove godine postigla najbolje rezultate, odnosno osam najboljih iz regije po kategoriji.

Na turniru je nastupilo i desetak natjecatelja TK Koprivnice, od kojih su neki izborili nastup i u starijoj kategoriji osiguravajući tako bodove za iduću natjecateljsku sezonu.

U kategoriji dječaka do 12 godina pobjednik turnira je Rian Bregović iz TK Varteks, pobjedom u finalu nad Ivanom Bračkim iz TK Varaždin, dok je u kategoriji djevojčica do 12 godina najbolja bila Mia Križaj iz Preloga, pobijedivši u finalnom susretu Kiaru Horvat iz Koprivnice.

Najuspješnije tenisačice na koprivničkom Mastersu // Foto: TK Koprivnica

U kategoriji dječaka do 14 godina finalni su susret odigrali Juraj Horvat i Lukas Ladić iz TK Franjo Punčec iz Čakovca, a pobjedio je Juraj i postao pobjednik Mastersa za ovu godinu. U kategoriji djevojčica do 14 godina najbolja je bila Tamara Balent iz Čakovca, pobjedom u finalu nad Mijom Gregurinom iz Koprivnice.

Iz koprivničkoga kluba čestitali su svim natjecateljima na odličnim igrama. Bio je ovo posljednji turnir na otvorenom ove godine, sad slijede pripreme za zimske turnire u dvoranama.