Utorak, 30. travnja 2024.

U Križevcima odigrana uzbudljiva četvrtfinala, danas se igraju polufinalne utakmice

Polufinalni susreti na rasporedu su od 18.30h, a sastaju se: Prigorje Ž – Strmec Bedenica, Tomislav Radnik – Rakovec, Graditeljstvo Cvilko - Unijabeton i Replay - GT Igre

U uzbudljivim četvrtfinalnim susretima 22. izdanje turnira u malom nogometu u Križevcima dobila je polufinaliste. Evo rezultata.

GRADITELJSTVO CVILKO – 123 DESIGN & CB BULL 23 1:0

Očekivano, susreti četvrtfinala puna su nadmudrivanja i “šahovskih” poteza. Takav smo gledali i ovom susretu gdje je na kraju presudila jedna situacija. Tako je Dino Kovačec u 28. minuti zabio pogodak vrijedan polufinala te odveo Graditeljstvo Cvilko u zadnja dva dana turnira.

UNIJABETON – BIG BANG TEAM RPM pen 5:4 (1:1)

Lutrija šesteraca na kraju je odvela momčad Unijabetona u polufinale. Međutim, prvi je u rezultatskoj prednost bio Big Bang, kojega je u prednost doveo Božidar Karamatić u 12. minuti susreta, dok je susret poravnao u 22. minuti susreta Matej Čosić.
U izvođenju šesteraca kod Unijabetona uspješni su bili: Karlo Darojković, Matej Čosić, Mijo Batarilo i Tomislav Srbljinović; dok su kod Big Banga to bili: Božidar Karamatić, Jerko Leko i Mario Rac.

GT IGRE – PIMONT-FIANONA pen 7:6 (2:2)

Markić već u prvoj minuti pogađa za Pimont, ali Aladžić gotovo sa zvukom sirene donosi izjednačenje za GT Igre. Nakon predaha, u sedmoj minuti nastavka Radmilović dovodi GT u rezultatsku prednost. Igrala se 29. minuta susreta kada Markić ponovo pogađa i postavlja rezultat na 2:2. Prolazak u polufinale na kraju su odlučivali šesterci, a oni su bili uspješni za GT Igre.

Tako su za GT Igre sa šest metara zabili: Vidiček, Aladžić, Radmilović, Kovačec i Hanžić, dok su kod Pimonta to bili: Šestić, Duvnjak, Markić i Ježić.

NIL TRGOVINA DJELOVIMA – REPLAY 1:8

Iako su Bjelovaračani došli u rezultatsku prednost u 4. minuti preko Marka Nikolića, Replay je na kraju upisao uvjerljivu pobjedu za prolazak u polufinale. Tako su strijelci za Replay bili: Bojić (3), Perić (2), Ezgeta, Dučkić i Čibarić.

Polufinalni susreti na rasporedu su od 18.30h, a sastaju se: Prigorje Ž – Strmec Bedenica, Tomislav Radnik – Rakovec, Graditeljstvo Cvilko – Unijabeton i Replay – GT Igre.

Turnir Križevci
Detalj s križevačkog turnira // Foto: Prigorski.hr

TURNIR KLUBOVA

Poznati su svi polufinalisti 4. izdanja turnira u malom nogometu “Robin trgovine Križevci 2022”.

OMLADINAC HEREŠIN – TOMISLAV RADNIK 0:3

Tomislav Radnik opravdao je ulogu favoriti protiv odlične momčadi Omladinca iz Herešina. Već u prvom minuti susreta Orejaš je matirao Međimorca. Do sljedećeg zgoditka publika je čekala do 19. minute kada je prednost Žabnjanaca povisio Šoljić, a za konačnu potvrdu prolaska u polufinale zabio je Dubravec.

Za finale Tomislav Radnik igrat će u petak protiv Rakovca u 19.15 sati.

DUBRAVA – RAKOVEC 0:1

Odličnu partiju pružili su u drugom četvrtfinalnom susretu večeri nogometaši Dubrave i Rakovca, a u takvom susretu nije ni čudno da je na kraju presudio jedan zgoditak. Djelo je to na kraju bilo Nikole Jaića u 13. minuti susreta.

POLUFINALE: Prigorje Ž – Strmec Bedenica 18.30h, Tomislav Radnik – Rakovec 19.15h.