Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Uspješna provjera Podravke Vegete u Ljubljani uoči gostovanja u Norveškoj

Uspješna je bila posljednja provjera Podravke Vegete uoči početka natjecanja u Europskoj ligi rukometašica.

Koprivničanke u nedjelju (18.00) gostuju kod norveške Sole u 1. kolu skupine C, a prije toga trener Željko Babić je svoju ekipu u utorak odveo u Ljubljanu na prijateljsku utakmicu s Krim Mercatorom.

Na poluvremenu je Podravka imala prednost od 13:15, a konačni rezultat bio je 29:29.

Valja stiaknuti da je prve minute nakon dugotrajnog oporavka od ozljede gležnja odigrala desna vanjska Lea Franušić, te je postigla jedan pogodak.

Najefikasnije su s po pet pogodaka bile Ema Guskić i Andrea Šimara.

KRIM MERCATOR – PODRAVKA VEGETA 29:29 (13:15)

PODRAVKA VEGETA: Bešen (9), Tucaković; Zadravec 3, Turk, Vuković 1, Stelmah 2, Popović, Guskić 5, Franušić 1, L.Kalaus 4, Šenvald 4(3), D.Kalaus, Mrđen, Vuljak, Barišić 2, Šimara 5, Pandža 2. TRENER: Željko Babić.