Varaždinci opet vode u Drugoj HNL, danas su sredili Dubravu

Nogometaši Varaždina danas su upisali novu pobjedu u Drugoj hrvatskoj nogometnoj ligi.

Na svom stadionu pobijedili su zagrebačku Dubravu u utakmici 15. kola prvenstva rezultatom 2:1.

Oba pogotka momčad trenera Marija Kovačevića postigla je iz kaznenih udaraca. Već u 3. minuti precizan je s bijele točke bio Igor Postonjski, da bi u 65. minuti konačnih 2:1 postavio Michele Šego.

Strijelac za goste iz Zagreba bio je Alghoul u 39. minuti.

Varaždin je nakon ovog trijumfa sad već 10 utakmica bez poraza u ligi, te je preuzeo i vodeću poziciju s 27 bodova. Orijent je drugi s 26 bodova i utakmicom manje.

DRUGA HNL, 15. KOLO: Varaždin – Dubrava 2:1, Jarun – Sesvete 4:3, Opatija – Orijent 1919 0:1, Rudeš – Dugopolje 4:0, Solin – Inter 0:0.