Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Velika pobjeda pionira Slavena Belupa protiv Dinama u Zagrebu

Pioniri Slavena Belupa upisali su veliku pobjedu na gostovanju u Zagrebu kod Dinama.

Momčad trenera Slavka Mešnjaka svladala je favoriziranog domaćina rezultatom 0:1, a pogodak vrijedan tri boda za koprivničku momčad postigao je Lovro Lazar u 31. minuti na asistenciju Maura Blažekovića. Pioniri su nakon 19. kola šesti s 27 osvojenih bodova.

Kadeti trenera Vedrana Purića pružili su jako dobar otpor prvoplasiranoj momčadi prvenstva, ali su na kraju ipak upisali poraz. Dinamo je slavio rezultatom 2:0. Mladi Slavenaši ostali su šesti s 24 osvojena boda.

U idućem će kolu Slavenovi pioniri i kadeti ugostiti u Koprivnici Inter iz Zaprešića.