Subota, 27. travnja 2024.

Slavenovi kadeti slavili protiv Zadra, a pioniri remizirali, juniori minimalno poraženi od Hajduka

Pogotke vrijedne tri boda za kadete postigli su Aščić u prvom i Tambić u drugom poluvremenu. Bila je to sedma pobjeda Slavenaša koji su trenutačno osmoplasirana momčad prvenstva s 21 osvojenim bodom

Kadeti koprivničkog Slavena Belupa osvojili su važna tri boda u 17. kolu Prve nogometne lige za mlade.

U Koprivnici su svladali vršnjake Zadra rezultatom 2:1, a pogotke vrijedne tri boda postigli su Aščić u prvom i Tambić u drugom poluvremenu. Bila je to sedma pobjeda Slavenaša koji su trenutačno osmoplasirana momčad prvenstva s 21 osvojenim bodom, dva manje od petog Rudeša, priopćili su iz kluba.

Pioniri su protiv Zadra remizirali rezultatom 1:1. Koprivnička je momčad povela preko Kolara u 17. minuti, no gosti su uspjeli do kraja susreta doći do boda. Prava je šteta što su Slavenaši u posljednjoj minuti susreta propustili stopostotnu priliku za sva tri boda. Pioniri su trenutačno 11. na ljestvici s 11 osvojenih bodova.

Juniori su, pak, poraženi na gostovanju kod Hajduka u Splitu. Iako su tijekom cijele utakmice bili ravnopravan protivnik, domaćin je iskoristio jednu nepažnju Slavenove obrane i slavio s minimalnim rezultatom. Juniori Slavena Belupa su trenutačno 10. na ljestvici sa 17 osvojenih bodova.

Sastav juniora: Šašek, Riđan, Matejaš, Katalinić, Petrović, Žuškin, Bošnjak, Mrdaković, Kaurin, Vlašić, Krušelj. Klupa: Letica, Begić, Mrkela, Krstanović, Hrvić, Herceg, Jagušić. Trener: Mario Gregurina.

Sastav kadeta: Kolar, Habijanec, Ivančić, Cvitanić, Glavica, Polić, Sokač, Aščić, Marić, Šivalec, Kucel. Klupa: Podhraški, Geci, Tomić, Tambić, Papac, Vrančić, Bilješko. Trener: Vedran Purić.

Sastav pionira: Vdović, Danković, Bosek, Kutleša, Jerčinović, Novak, Mitrović, Zrinski, Bogić, Kolar, Pavičić. Klupa: Sokač, Stručić, Premec, Kučina, Gašpert, Granatir, Špoljarić. Trener: Karlo Galinec.