VIDEO Odličan sportski vikend za Galop team

Prošlog je vikenda u organizaciji Zagrebačkog konjičkog saveza i Konjičkog kluba Edek na Zagrebačkom hipodromu održan trodnevni turnir u preponskom jahanju – Prvenstvo Hrvatske za mlade konje i Prvenstvo Hrvatske u konjičkom višeboju.

Natjecateljski par koprivničkog Galop teama Tomislav Kavur i Lucifer nastupili su na tri utakmice.

Prvog natjecateljskog dana nastupili su na utakmici visine prepona 110 cm, završili parkur bez srušene prepone i zauzeli treće mjesto.

Drugi dan su na istoj visini ostvarili još bolji rezultat, prolaskom kroz parkur bez srušene prepone i u odličnom vremenu osvojili su prvo mjesto.

Posljednjeg natjecateljskog dana Lucifer je prvi put nastupio u utakmici visine prepona 115 cm i uspješno završio parkur sa dvije srušene prepone.