VIDEO Slaven Belupo u Molvama nije uspio slomiti dobar otpor BSK-a

Farmaceuti su nastupili u kombiniranoj postavi, bez reprezentativaca Brkovića, Caimacova i Laušića, a veću minutažu imali su mlađi igrači iz drugog plana

Slaven Belupo i drugoligaš BSK iz Bijelog Brda odigrali su danas poslije podne prijateljsku utakmicu na igralištu Krbuljin u Molvama.

Farmaceuti su nastupili u kombiniranoj postavi, bez reprezentativaca Brkovića, Caimacova i Laušića te još par prvotimaca, a veću minutažu imali su mlađi igrači iz drugog plana.

Drugoligaš je pružio dobar otpor Slavenu te je Podravinu napustio neporažen.

Slaven Belupo je poveo u 56. minuti golom Ivijana Svržnjaka koji je lijepo pogodio iz prve nakon ubačaja Vinka Solde s lijeve strane.

Izjednačio je Nebojša Kašiković koji je 10 minuta kasnije iskoristio ‘poklon bon’ Zorana Kvržića za konačnih 1:1.

Novu prijateljsku utakmicu odigrat će koprivnički prvoligaš u srijedu u Cvetkovcu, gdje će ga ugostiti Tehničar, vodeća momčad Četvrte lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

SLAVEN BELUPO – BSK 1:1 (0:0)
MOLVE – Igralište Krbuljin. Gledatelja 100. Sudac: Karlo Rupčić (Kalinovac). Pomoćnici. Brunec i Mađarić.
SLAVEN BELUPO: Marković – Bogojević, Eškinja, Tepšić, Soldo – Liklin, Mlinarić – Svržnjak, Hoxha, Crnac – Krstanović; još su igrali: Čović, Utin, Marina, Forov, Paracki, Kvržić, Mađarić, Zapata, Hlevnjak, Bosec. TRENER: Zoran Zekić.
BSK: Đilas, Gačić, Žutić, Dobrijević, L. Mihaljević, Vuica, Benić, Bernobić, Ilić, Šimičić, Bjelanović; još su igrali: Ezgeta, Malenica, Majtanić, I. Mihaljević, Bošnjaković, Žugec, Kašiković, Čikvar, Noveski. TRENER: Dino Babić.
STRIJELCI: 1:0 Svržnjak (56), 1:1 Kašiković (66).