Subota, 4. svibnja 2024.

Završene su Slavenove pripreme u Sloveniji, za kraj remi s Vojvodinom

Nogometaši Slavena Belupa u utorak su završili pripreme na slovenskoj Rogli, a za kraj su odigrali još jednu prijateljsku utakmicu.

Suparnik im je bila novosadska Vojvodina, a susret je završen još jednim remijem, rezultat je bio 1:1.

Poveo je Slaven već u 5. minuti, nakon kornera je Hoxha tukao glavom, a Lamine s dva metra usmjerio loptu u suparničku mrežu. Riječ je o igraču koji se nalazi na probi u redovima koprivničke momčadi.

Nakon dvije obrane Markovića, Vojvodina je u završnici prvog poluvremena izjednačila na 1:1.

Pogodaka u nastavku nije bilo, tek par pokušaja iz daljine.

Nakon utakmice u Slovenskim Konjicama igrači Slavena Belupa krenuli su prema Koprivnici, a u petak im slijedi prijateljski susret s Rijekom na Rujevici.

SLAVEN BELUPO – VOJVODINA 1:1 (1:1)