Završilo je Prvenstvo Koprivnice u pub kvizu, evo koje su ekipe pokazale najviše

Ovog vikenda završena je prva sezona Prvenstva Koprivnice, kvizaške lige u kojoj svaka dva tjedna u Hotelu Podravina znanje odmjerava 20-ak ekipa.

Nakon grupne faze te knockout razigravanja, najviše znanja i spretnosti pokazala je ekipa Kolica Zdravka Škendera, koja je u finalnom kvizu pobijedila prve favorite natjecanja, ekipu It’s coming home.

Nakon regularnog dijela kviza, vodili su za bod i pol protiv protivnika, a nakon kviza svaka ekipa je imala dvije minute brzopoteznih pitanja s prijašnjih kvizova u ovom natjecanju.

I tu se bolje snašla ekipa Kolica Zdravka Škendera te je svoju prednost povećala na četiri boda te osvojila rafting na Mrežnici, prvu nagradu turnira.

Ekipa It’s coming home za drugo mjesto osvojila je pet ulaznica za predstavu Boksačko srce te pet ulaznica za nastup Željka Pervana.

U borbi za treće mjesto ekipa Uf, ovo ne znam pročitati bolje je riješila kviz od ekipe 13. prase te je osvojila karting na Šoderici, dok su članovi ekipe 13. prase umjesto drvenih medalja osvojili poklon pakete Gold kave.

Treba spomenuti i pobjednike Intertoto kupa, ekipu PK200, koja se natjecanju priključila kasnije, ali dovoljno rano da u svojoj ligi bude prva i osvoji XXL platu u restoranu Bijela kuća.

Za dva tjedna, u petak, 6. svibnja, kreće druga sezona Prvenstva Koprivnice te se pozivaju svi da okupe svoje ekipe, dođu se družiti i natjecati jer kvizovi u Koprivnici su sve bolji izvor zabave za sve generacije.