Subota, 25. lipnja 2022.

ŽNL VARAŽDINSKE ŽUPANIJE Tko će biti prvak: Polet ili Novi Marof, Razvitak ili Mladost VT, Poljoprivrednik ili Bukovčan?

Do kraja prvenstva ostalo je za odigrati samo jedno kolo. U varaždinskoj skupini Treće ŽNL Trnje iz Trnovca već je osiguralo naslov prvaka, dok je u ostalim ligama sve otvoreno

Preporučujemo

Iza nas je iznimno zanimljiv vikend na nogometnim terenima diljem Varaždinske županije.

Do kraja prvenstva ostalo je za odigrati samo jedno kolo. U varaždinskoj skupini Treće ŽNL Trnje iz Trnovca već je osiguralo naslov prvaka, dok je u ostalim ligama sve otvoreno.

1. ŽNL – 25. KOLO:

SVETI ILIJA: Obreš – Polet (T) 2:1
SELNIK: Plitvica (S) – Mladost (M) 2:3
NOVI MAROF: Novi Marof – Beretinec 1:0
HRASTOVSKO: Zadrugar – Mladost (S) 11:2
PODEVČEVO: Čevo – Sloboda (T) 4:4
VARAŽDIN: Sloboda (VŽ) – Polet (C) 7:2
SVETI ĐURĐ: Drava-Ajax – Mladost (VŽ) 1:2

LJESTVICA

1. ŠNK Polet Tuhovec 25 17 4 4 82 21 +61 55
2. ŠNK Novi Marof 25 17 4 4 59 19 +40 55
3. NK Obreš 25 15 6 4 54 23 +31 51
4. NK Mladost Margečan 25 15 3 7 53 35 +18 48
5. NK Polet (C) 25 12 4 9 53 46 +7 40
6. NK Plitvica (S) 25 11 6 8 43 40 +3 39
7. ŠNK Drava-Ajax 25 9 9 7 47 38 +9 36
8. NK Sloboda Tužno 25 11 2 12 50 58 -8 35
9. NK Sloboda Varaždin 25 9 5 11 53 48 +5 32
10. ŠNK Zadrugar 25 10 2 13 51 51 0 32
11. ŠNK Mladost Sigetec Ludbreški 25 7 4 14 45 71 -26 25
12. NK Čevo 25 5 4 16 35 81 -46 19
13. NK Mladost Varaždin 25 4 5 16 21 62 -41 17
14. NK Beretinec 25 2 4 19 19 72 -53 10

2. ŽNL – 25. KOLO:

SESVETE: Podravac Kitro – Mladost (Š) 3:0
MARTIJANEC: Polet – Dinamo 01 1:1
NOVA VES: Nova Ves – Radnički 2:2
SVIBOVEC: Podravac – Razvitak 2:5
NOVAKOVEC: Novakovec – Dinamo (B) 1:6
LUNJKOVEC: Lunjkovec – Orač 0:3
VŽ TOPLICE: Mladost (VT) – Lepoglava 2:0

LJESTVICA

1. ŠNK Razvitak 25 17 4 4 69 26 +43 55
2. ŠNK Mladost Varaždinske Toplice 25 16 6 3 68 28 +40 54
3. NK Podravac Kitro 25 14 7 4 60 30 +30 49
4. ŠNK Radnički 25 12 9 4 57 36 +21 45
5. ŠNK Mladost Šemovec 25 12 6 7 46 39 +7 42
6. NK Dinamo Babinec 25 13 2 10 47 33 +14 41
7. NK Lepoglava 25 9 5 11 35 43 -8 32
8. ŠNK Lunjkovec 25 9 4 12 43 51 -8 31
9. ŠNK Polet Martijanec 25 9 4 12 43 53 -10 31
10. ŠNK Dinamo 01 25 7 5 13 43 59 -16 26
11. NK Orač 25 5 9 11 37 48 -11 24
12. NK Podravac (Sv) 25 6 5 14 49 70 -21 23
13. NK Nova Ves 25 4 6 15 30 49 -19 18
14. NK Novakovec 25 4 4 17 21 83 -62 16

3. ŽNL skupina VARAŽDIN – 17. KOLO:

LADANJE DONJE: Rudar 47 – Omladinac 5:2
DONJA VOĆA: Vindija – Vratno 6:2
GORNJI KUĆAN: Udarnik 32 – Bratstvo 2:2
TRNOVEC: Trnje – Klenovnik 3:0
SRAČINEC: Sračinec – Vinica 2:7

LJESTVICA

1. NK Trnje (T) 17 14 1 2 67 10 +57 43
2. NK Bratstvo (OV) 17 11 4 2 42 19 +23 37
3. NK Vindija (-1) 17 10 4 3 50 23 +27 33
4. NK Klenovnik 17 9 3 5 47 35 +12 30
5. NK Omladinac Jurketinec 17 9 0 8 46 40 +6 27
6. NK Udarnik 32 17 7 4 6 35 38 -3 25
7. NK Vinica 17 4 4 9 31 36 -5 16
8. ŠNK Rudar 47 17 4 4 9 30 35 -5 16
9. NK Vratno 17 3 0 14 22 76 -54 9
10. NK Sračinec 17 2 0 15 13 71 -58 6

3. ŽNL skupina LUDBREG – 17. KOLO:

SVETI PETAR: Mladost (SP) – Gora 4:2
POLJANEC: Poljanec – Sloga 2:3
BOLFAN: Podgora – Karlovec 1:7
MALI BUKOVEC: Bukovčan 27 – Bukovčan 2:4
STRUGA: Struga-Rovokop – Poljoprivrednik 1:3

LJESTVICA

1. ŠNK Poljoprivrednik 17 14 1 2 78 14 +64 43
2. NK Bukovčan 17 12 5 0 66 18 +48 41
3. ŠNK Sloga 17 11 0 6 56 32 +24 33
4. ŠNK Bukovčan 27 17 10 0 7 54 31 +23 30
5. ŠNK Poljanec 17 9 1 7 40 27 +13 28
6. NK Struga-Rovokop 17 8 2 7 42 24 +18 26
7. ŠNK Karlovec 17 7 1 9 43 45 -2 22
8. ŠNK Mladost Sveti Petar 17 4 2 11 32 50 -18 14
9. ŠNK Gora 17 3 2 12 29 54 -25 11
10. ŠNK Podgora (-5) 17 0 0 17 5 150 -145 -5

- Advertisement -

Najnovije objave