Četvrtak, 18. travnja 2024.

ŽUPANIJSKI KUP Poznati su svi sudionici polufinala

Danas su odigrane uzvratne utakmice četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Tehničar je nakon uvjerljive pobjede u Cvetkovcu svladao Tomislav Radnik i u Svetom Ivanu Žabnu. Rezultat je bio 0:3.

Gosti su poveli autogolom Hmeline u 38. minuti, za 0:2 zabio je Drk u 50. minuti, a konačnih 0:3 postavio je Ernečić u 62. minuti.

I Ferdinandovac je prošao u polufinale s dvije pobjede. Danas je na domaćem terenu uvjerljivo slavio protiv Miklinovca kojem kao isprika za ‘šesticu’ može poslužiti činjenica da na raspolaganju nije imao vratara.

Josip Fuček bio je dvostruki strijelac za Ferdinandovac, a po jedan pogodak postigli su Filip Kušenić, Jurica Karan i Vjekoslav Turković, dok je vlastitu mrežu pogodio Dejan Ranilović.

Podravac je u Virju svladao Mladost iz Kloštra Podravskog i tako s ukupnih 3:1 prošao u polufinale. David Kranclbinder u 74. i Antun Šokec u 86. minuti donijeli su slavlje virovskom trećeligašu.

U polufinalu je i trećeligaš Radnik Križevci, koji je pred svojim navijačima uspio nadoknaditi zaostatak iz Molvi. U uzvratu su Radnikovci slavili s 3:1.

Sva tri pogotka za križevačkog trećeligaša postigao je Marko Nikolić, a zanimljivo je da su Molvarci poveli golom Nikole Tube u 21. minuti.

Datum ždrijeba polufinalnih parova još nije određen, vjerojatno će se održati tijekom sljedećeg tjedna.

I u polufinalu će se igrati na dvije utakmice s obzirom na to da su ukinuta ograničenja zbog koronavirusa.