Utorak, 30. travnja 2024.

SUPERSPORT HNL Hrabri Varaždin preokretom do slavlja na Rujevici

Zabio je Perić za goste još jedan gol, ali ga je poništio VAR. Nije to imalo utjecaja na ogromno slavlje Varaždinaca, koji su ovim velikim trijumfom skočili na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice

Nogometaši Varaždina osvojili su u subotu navečer sva tri boda na gostovanju kod Rijeke na Rujevici, upisali su pobjedu rezultatom 1:2.

Rijeka je povela golom Djhouahre u 47. minuti, a trener gostiju Mario Kovačević ubrzo je napravio četiri zamjene.

Teklić je u 74. minuti izjednačio iz kaznenog udarca zbog kojeg je drugi žuti karton zaradio domaći stoper Pavlović, a konačnih 1:2 postavio je Kolarić u 87. minuti.

Zabio je Perić za goste još jedan gol, ali ga je poništio VAR.

Nije to imalo utjecaja na ogromno slavlje Varaždinaca, koji su ovim velikim trijumfom skočili na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

U sljedećem kolu Varaždin je domaćin Gorici.

10. Osijek 6 1 2 3 7 11 -4 5

REZULTATI 7. KOLA: Gorica – Istra 1961 0:2, Lokomotiva – Slaven Belupo 0:1, Rijeka – Varaždin 1:2, Dinamo – Šibenik (nedjelja, 18.30), Osijek – Hajduk (nedjelja, 21.05).
PAROVI 8. KOLA: Dinamo – Rijeka (2. IX. u 20.00), Varaždin – Gorica (3. IX. u 18.55), Osijek – Šibenik (3. IX. u 21.05), Istra 1961 – Lokomotiva (4. IX. u 18.55), Hajduk – Slaven Belupo (4. IX. u 21.05).