Utorak, 30. prosinca 2025.

Načelnik Magdić ugostio članove Dobrovoljnog vatrogasnog društva Razljev

Odličnim rezultatom i osvajanjem naslova državnih prvaka, DVD Razljev stekao je pravo nastupa na vatrogasnoj olimpijadi koja će se iduće godine održati u austrijskom Eisenstadtu

- Oglas -

Načelnik Općine Križ Marko Magdić ugostio je u ponedjeljak trostruke državne prvake, članove muške A ekipe Dobrovoljnog vatrogasnog društva Razljev.

Ovi su mladići pod vodstvom svojih trenera na devetom Državnom natjecanju vatrogasaca održanom u listopadu u Novalji ispisali povijest.

Načelnik Marko Magdić i vatrogasci
Foto: Općina Križ

Podsjetimo, u organizaciji Hrvatske vatrogasne zajednice i uz domaćinstvo Vatrogasne zajednice Ličko-senjske županije te Dobrovoljnog vatrogasnog društva Novalja natjecanje je okupilo 212 natjecateljskih odjeljenja.

- Oglas -

Prijemu su prisustvovali i zapovjednik Vatrogasne zajednice Općine Križ Mario Matanić te predsjednik Vatrogasne zajednice Općine Križ Zlatko Hrastić.

“Uz čestitke svim članovima ekipe DVD-a Razljev i trenerima Željku Caganiću i Milivoju Srdojeviću na trostrukom naslovu državnih prvaka, bila je to i prilika za razgovor o planovima te strategiji za što bolji uspjeh na sljedećoj vatrogasnoj olimpijadi”, istaknuli su iz Općine Križ.

Načelnik Marko Magdić i vatrogasci
Foto: Općina Križ

Prvi naslov državnih prvaka ekipa DVD-a Razljev ostvarila je 2016. godine u Puli, uspjeh su ponovili 2021. u Varaždinu te ove godine u Novalji, a to prije njih, nije uspio ostvariti nitko u muškoj A kategoriji.

Odličnim rezultatom i osvajanjem naslova državnih prvaka, DVD Razljev stekao je pravo nastupa na vatrogasnoj olimpijadi koja će se iduće godine održati u austrijskom Eisenstadtu, a na tom će putu imati punu podršku Općine Križ.

Načelnik Marko Magdić i vatrogasci
Foto: Općina Križ
Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti