Atletičari Koprivnice ostvarili zapažene rezultate na Proljetnom polumaratonu u Zagrebu

Najbolji od članova Koprivnice bio je Ino Šepec koji je dionicu od 21,1 km istrčao za 1:21:29 i u kategoriji seniora zauzeo 11. mjesto

Prošle nedjelje zagrebačkim ulicama trčalo se osmo izdanje Proljetnog polumaratona, a među 700 natjecatelja na startu ove utrke bili su i članovi Atletskog kluba Koprivnica.

Najbolji od njih bio je Ino Šepec koji je dionicu od 21,1 km istrčao za 1:21:29 i u kategoriji seniora zauzeo 11. mjesto.

U istoj kategoriji za petama mu je bio Nikola Tucković koji je s 1:21:39 osvojio 12. mjesto. Mario Martinčić je također bio odličan i u kategoriji seniora osvojio je 14. mjesto s vremenom 1:23:17.

U kategorini M45 Gordan Pazić je s vremenom 1:29:38 bio deveti, a Zdravko Ljubić je u kategoriji M55 s vremenom 2:10:18 osvojio 41. mjesto.

Kod žena Ivana Antolaš je u kategoriji Ž35 bila 18. s vremenom 1:51:09, a Nataša Sušanj je u kategoriji Ž45 zauzela 25. mjesto s vremenom 1:58:59.