Atletičari Koprivnice ostvarili zapažene rezultate na utrkama na Medvednici te u Kranju i Pitomači

Na stazi Hunjka dužine 4,5 km prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Jelena Dolenec koja je stazu istrčala za odličnih 23 minute i 45 sekundi

Članovi Atletskog kluba Koprivnica prošlog su vikenda ostvarili zapažene rezultate na utrkama na Medvednici te u Kranju i Pitomači.

DŠR Aktivan život organizirao je trail utrku u nekoliko različitih dužina staze u parku prirode Madvednica. Na stazi Hunjka dužine 4,5 km prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Jelena Dolenec koja je stazu istrčala za odličnih 23 minute i 45 sekundi.

Jelena Dolenec
Jelena Dolenec // Foto: AK Koprivnica

Na nedjeljnoj utrci Slo 12 Run u Kranju u Sloveniji sudjelovali su najbolji ultramaratonci svijeta, a u njihovom društvu trčao je i Mirko Antoljak.

Mirko je po iznimno teškim vremenskim uvjetima za 12 satri uspio istrčati 106 km te je osvojio odlično 23. mjesto.

U organizaciji Općine Pitomača održana je trail utrka “Klopotec Trail Pitomača 22.” Na kratkoj stazi dužine 7 km pobjedio je Antonio Gložinić s vremenom 30:06.

AK Koprivnica
Koprivnički atletičari u Pitomači // Foto: AK Koprivnica

Na istoj stazi trčao je i Zdravko Ljubić te osvojio 5. mjesto u kategoriji M50 s vremenom 56:24.

Na dužoj stazi od 14 km Vanja Rupčić je bila 5. u kategoriji Ž 40 s vremenom 1:30:55. U istoj kategoriji Ž40 Nataša Sušanj je s vremenom 1:37:06 osvojila 6. mjesto.

Tomislav Cestar bio je 18. u kategoriji M40 s vremenom 1:32:47.