ČETVRTA LIGA BJ-KC-VT Pitomača preokrenula derbi protiv Kloštra, Imbriovec remizirao sa Slatinom

Mladostaši su poveli preko Kramarića već u prvim minutama utakmice, no gosti su do kraja susreta preokrenuli utakmicu

Prvi dan jedanaestog kola obilježila je visoka pobjeda Bilogore, kao i visoka pobjeda đurđevačkog Graničara. S pet komada ispratili su Bušetinu, dok je Bilogora zabila čak devet legradskom Graničaru. Ferdinandovac je pokleknuo u Čazmi u 88. minuti i izgubio 1:0, a Tehničar je potvrdio kandidaturu za prvo mjesto pobjedom 3:1.

Danas, u nedjelju, igrale su se još tri utakmice, a posebno je zanimljiv bio lokalni derbi Mladost – Pitomača. Mladostaši su poveli preko Kramarića već u prvim minutama utakmice, no gosti su do kraja susreta preokrenuli utakmicu i slavili s konačnih 1:3.

Borac je ugostio Slatinu i s njom je remizirao 1:1, a istim rezultatom završen je i susret Dinama i Suhopolja.