Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Borac u Imbriovcu bolji od Molvaraca, Čiković podnio ostavku nakon novog poraza Legrađana

Graničar je u Legradu izgubio od Garića 1:2, i to pogotkom primljenim u sudačkoj nadoknadi

Preostale četiri utakmice 19. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u nedjelju.

U podravskom derbiju Borac je u Imbriovcu nadvisio Mladost Molve rezultatom 2:0.

Domaće je u vodstvo doveo Mihael Babić u 35. minuti, a pobjedu je potvrdio Žarko bastašić pogotkom u 71. minuti.

Tomo Čiković
Trener Tomo Čiković // Foto: Arhiva Klikaj.hr

Graničar je u Legradu izgubio od Garića 1:2, i to pogotkom primljenim u sudačkoj nadoknadi. Nakon novog poraza ostavku je podnio trener Legrađana Tomo Čiković, a klupska uprava će se o tome vjerojatno oglasiti u sljedećim danima.

ČETVRTA LIGA Ferdinandovčani slavili u Slatini, Pitomača u derbiju pobijedila Cvetkovčane