Utorak, 14. svibnja 2024.

Četvrta liga: Ferdinandovac nastavio niz protiv Borca, Molvarci u nadoknadi ispustili pobjedu u Predavcu

U nedjelju poslijepodne u Ferdinandovcu i Predavcu odigrane su posljednje dvije utakmice 21. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Ferdinandovac je nastavio niz bez poraza, pred svojim navijačima nadvisio je imbriovečki Borac s 3:0.

U 59. minuti za vodstvo je zabio Valentino Paradinović, u 87. minuti na 2:0 povisio je Marko Podravec, a konačnih 3:0 postavio je David Kopričanec u 2. minuti sudačke nadoknade.

Molvarska Mladost vodila je pogocima Adama Csikosa i Adama Vujčića s 1:2 protiv Dinama u Predavcu, no domaćin je s tri pogotka u sudačkoj nadoknadi ipak osvojio sva tri boda.

Strijelci su bili Antonio Đuričić (90+1), Mate Perčec (90+6) i Mario Tomić (90+9).

Četvrta liga: Garić u Kunovcu uvalio pet komada Bratstvu