Ponedjeljak, 13. svibnja 2024.

Četvrta liga: Garić u Kunovcu uvalio pet komada Bratstvu

U nedjelju je u Kunovcu odigrana utakmica 21. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ između Bratstva i Garića.

Gosti iz Garešnice ostvarili su uvjerljivu pobjedu rezultatom 2:5, i to preokretom nakon što su domaći na odmoru imali prednost od 2:1.

Za domaće je zabio Mario Krešo u 5. minuti, a izjednačio je Filip Kožuhar u 14. minuti. Za novo vodstvo Kunovčana strijelac je bio Igor Relja u 25. minuti.

U nastavku je uslijedio veliki preokret Garića. Još tri gola zabio je Kožuhar, u 52., 66. i 75. minuti, a konačnih 2:5 postavio je Klaudio Jergović u 85. minuti.

Od 17 sati podravski derbi igraju Ferdinandovac i Borac, dok Molvarci gostuju kod Dinama u Predavcu.

FOTO Bilogora u derbiju slavila na Starom bregu, nevjerojatni Kunštek zabio četiri komada