ČETVRTA LIGA Kloštrani pobijedili Suhopolje, poraz Ferdinandovca u Predavcu, Čazma uvjerljiva u Voćinu

U nedjelju su odigrane i preostale tri utakmice 7. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Mladost je u Kloštru Podravskom s 3:1 pobijedila Suhopolje, a hattrick je za domaćina postigao Denis Kovač, od čega jedan s bijele točke.

Ferdinandovac je minimalno poražen kod Dinama u Predavcu, dok je Čazma s 5:2 slavila u Voćinu.

Ostale utakmice odigrane su u subotu. Veliki podravski županijski derbi odigran je u Imbriovcu, gdje je Borac ugostio dugogodišnjeg rivala i aktualnog prvaka Tehničar iz Cvetkovca.

Publika nije ostala razočarana, u Velikom vrtu igrao se odličan nogomet uz čak šest postignutih pogodaka.

Poveli su gosti golom Štritara u 20. minuti, a izjednačio je Krušelj u 30. minuti.

Nakon odmora za domaćina zabija Kovačić u 51. minuti, a Milek s bijele točke izjednačava na 2:2.

Novo vodstvo Cvetkovčanima osigurao je Vrkić na asistenciju Harambaše u 74. minuti, a konačnih 3:3 postavio je stoper Borca Nikola Grabar u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Tehničar je sad već tri utakmice bez pobjede, a u srijedu na Stari breg dolazi splitski Hajduk u utakmici šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Remi Cvetkovčana iskoristila je Pitomača koja nije imala problema s Garićem te je preuzela vodstvo.

Novi poraz upisao je Graničar, u Legradu je bolja bila Bilogora koja se bodovno izjednačila s Tehničarom.

Slatina je na domaćem terenu s 3:1 nadvisila Mladost Molve.