Subota, 20. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Novi poraz Picoka i Ferdinandovca, golijada u Čazmi

Kao što smo već izvijestili, Tehničar iz Cvetkovca uspješno je odradio utakmicu 23. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar – Koprivnica – Virovitica’, no drugi naši klubovi nisu imali te sreće

Kao što smo već izvijestili, Tehničar iz Cvetkovca uspješno je odradio utakmicu 23. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar – Koprivnica – Virovitica’.

Momčad Romana Sovića na domaćem je terenu pobijedila Graničar iz Legrada rezultatom 3:0.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom Tehničara zahvaljujući autogolu gostiju (Matija Višak u 22. minuti) nakon ubačaja Alena Mileka.

U nastavku susreta sva tri boda potvrdili su Slaven Hlišć u 57. minuti (njegov 17. pogodak u prvenstvu) i iskusni Kruno Lovrek u 75. minuti.

U subotu su još igrali Graničar Đurđevac i Slatina (1:2), Čazma i Suhopolje (6:2) te Bilogora Grubišno Polje i Ferdinandovac (3:0).

U nedjelju od 17.30 sati još su na rasporedu utakmice između Mladosti i Garića u Kloštru Podravskom te Borca i Pitomače u Imbriovcu.