Tehničar u Cvetkovcu upisao sigurnu pobjedu protiv Graničara iz Legrada

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom Tehničara zahvaljujući autogolu gostiju. U nastavku susreta sva tri boda potvrdili su Slaven Hlišć i iskusni Kruno Lovrek

Tehničar iz Cvetkovca uspješno je odradio utakmicu 23. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar – Koprivnica – Virovitica’.

Momčad Romana Sovića na domaćem je terenu pobijedila Graničar iz Legrada rezultatom 3:0.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom Tehničara zahvaljujući autogolu gostiju (Matija Višak u 22. minuti) nakon ubačaja Alena Mileka.

U nastavku susreta sva tri boda potvrdili su Slaven Hlišć u 57. minuti (njegov 17. pogodak u prvenstvu) i iskusni Kruno Lovrek u 75. minuti.

Zaslužena pobjeda domaćina kojom je učvrstio prvo mjesto na ljestvici.

Od 17.30 sati igrat će Graničar Đurđevac i Slatina, Čazma i Suhopolje te Bilogora Grubišno Polje i Ferdinandovac.

U nedjelju od 17.30 sati još su na rasporedu utakmice između Mladosti i Garića u Kloštru Podravskom te Borca i Pitomače u Imbriovcu.