ČETVRTA LIGA Tehničar bolji od Ferdinandovca, Picoki posrnuli na domaćem terenu

U nedjelju se sastaju Borac i Garić te Mladost Kloštar Podravski - Graničar Legrad

Danas poslije podne odigrano je prvih pet utakmica 9. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Vodeći Tehničar u Cvetkovcu je bio bolji od Ferdinandovca, momčad Romana Sovića ostvarila je pobjedu rezultatom 2:1.

Poveli su gosti golom Karla Đipala već u 11. minuti, ali je iskusni Kruno Lovrek pogodio za izjednačenje u 29. minuti. Konačnih 2:1 za Cvetkovčane postavio je Slaven Hlišć golom u 33. minuti.

Graničar je u Đurđevcu izgubio od Pitomače. Domaći su poveli golom Miklaušića već u 3. minuti, no Paradinović s dva gola donosi preokret. Na odmor se ipak otišlo s 2:2 jer je u 45. minuti zabio Šostarec. U nastavku je Matančić s dva pogotka osigurao pobjedu gostima.

U nedjelju se sastaju Borac i Garić te Mladost Kloštar Podravski – Graničar Legrad.