Petak, 26. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar šesticom do bodova u Kloštru, Ferdinandovac remizirao u Legradu

Dva pogotka za Tehničar postigao je Vrkić, a po jednom su se u strijelce upisali Vukonić, Ovnić, Bači i Belovari

Preostale tri utakmice 23. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u nedjelju.

Tehničar je ostvario uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Mladosti u Kloštru Podravskom, završilo je 3:6.

Dva pogotka za goste postigao je Vrkić, a po jednom su se u strijelce upisali Vukonić, Ovnić, Bači i Belovari.

Graničar je u Legradu remizirao s Ferdinandovcem (1:1). Domaće je u vodstvo doveo Želimir Mešnjak u 80. minuti, a goste je od poraza spasio Goran Bošnjak golom u 90. minuti.

Vodeća Pitomača uzela je puni plijen u Predavcu golovima Šanteka i Paradinovića.