SuperSport HNL: Varaždinci zaustavili Rijeku, Dinamo uvjerljiv protiv Šibenika

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 34. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Varaždin je ugostio Rijeku i ostvario pobjedu od 2:0 s kojom je ostao u igri za europski plasman. Pogotke za Varaždince postigli su Niko Domjanić u 47. i Tonio Teklić u 58. minuti.

U posljednja dva kola očekuje nas izuzetno zanimljiva borba za 3. i 4. mjesto, koje donose izlazak u Europu kroz kvalifikacije UEFA Konferencijske lige.

U Zagrebu su igrali Dinamo i ‘fenjeraš’ Šibenik, a novi-stari prvak ostvario je sigurnu pobjedu s kojom je goste ostavio u vrlo nezgodnoj situaciji dva kola prije kraja, jer Gorica ima dva boda prednosti…

Modre je u vodstvo doveo Petković u 33. minuti, u 54. je Ivanušec povisio na 2:0, a u 55. je Baturina pogodio za 3:0. U strijelce se u 68. minuti upisao i Bočkaj, bilo je to konačnih 4:0.

REZULTATI 33. KOLA: Šibenik – Varaždin 0:2, Gorica – Slaven Belupo 0:0, Rijeka – Istra 1961 2:2, Osijek – Dinamo 0:0, Lokomotiva – Hajduk 0:3.
PAROVI 34. KOLA: Slaven Belupo – Lokomotiva 0:0, Hajduk – Osijek 3:0, Istra 1961 – Gorica 1:0, Varaždin – Rijeka 2:0, Dinamo – Šibenik 4:0.