Srijeda, 24. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar uvjerljiv protiv Dinama, uzbudljiv dvoboj dva Graničara u Đurđevcu

U nedjelju u Imbriovec dolazi Ferdinandovac, a Mladost u Kloštru Podravskom dočekuje Suhopolje

Danas je odigran dio utakmica 7. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Tehničar je u Cvetkovcu opravdao status favorita te je svladao Dinamo iz Predavca s uvjerljivih 3:0. Za vodstvo domaćina pogodio je Ivan Delić već u 1. minuti, na 2:0 povisio je Milek u 13. minuti, dok je konačni rezultat postavio Grubešić u 62. minuti.

Vrlo zanimljivo bilo je u dvoboju dva Graničara u Đurđevcu. Poveli su gosti preko Polančeca u 29. minuti, pa je domaćin u 37. izjednačio iz odbijanca nakon kaznenog udarca, a strijelac je bio Matasić.

Legrađani iz penala ponovno vode u 48. minuti, precizan je bio Baričić, da bi Miklaušić donio konačnih 2:2 i osigurao bod Picokima u 61. minuti. Gostima je u sudačkoj nadoknadi isključen Baričić, dobio je dva žuta iz istog razloga, zbog prigovora sucu Cafuti.

Pitomača je sprašila čak devet komada Graničaru iz Bušetine, dok je Garić uzeo sva tri boda u Slatini.

Borac iz Imbriovca u novo prvenstvo nije ušao u skladu s očekivanjima svojih navijača, u prvih šest kola uspio je osvojiti tek dva boda.

Priliku za popravak Imbriovčani će imati u nedjelju, kad im u goste dolazi Ferdinandovac. Istog dana Mladost u Kloštru Podravskom dočekuje Suhopolje.