Subota, 20. travnja 2024.

DRUGA ŽNL Omladinac uzeo puni plijen u Torčecu

Ovog vikenda igraju se utakmice 8. kola Druge koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Prva je na redu bila danas u Torčecu, gdje je Podravec ugostio Omladinac iz Herešina.

Herešinčani su na poluvremenu imali prednost od dva pogotka, a domaćinu ništa nije značio jedan gol u nastavku, završilo je 1:2.

Derbi će se u nedjelju igrati u Prugovcu, gdje istoimeni domaćin dočekuje Sokol. Prugovac je drugi s 13 bodova, Sokol na trećem ima bod manje.

Vodeća Mladost iz Koprivničkih Bregi gostuje kod Fugaplasta u Goli i računa na još jednu pobjedu. Ambiciozni Starigrad ide na nezgodno gostovanje u Mokrice Miholečke.

DRUGA ŽNL, 8. KOLO (nedjelja, 10, listopada u 15.00)

Mokrice Miholečke: NK Hrvatski bojovnik – NK Starigrad (14.00)
Mičetinac: NK Mičetinac – NK Gornja Rijeka
Gola: NK Fugaplast – NK Mladost Bregi
Ždala: NK Prekodravac – NK Gošk
Glogovac: NK Rudar (G) – NK Čvrstec
Torčec: NK Podravec – NK Omladinac 1:2
Prugovac: NK Prugovac – NK Sokol