Utorak, 16. travnja 2024.

Druga HNL: Varaždin slomio Orijent, teška ozljeda Vuka

Nogometaši Varaždina danas su pred svojim navijačima svladali Orijent u utakmici 16. kola Druge hrvatske nogometne lige.

Bio je to derbi u kojem su Varaždinci slavili rezultatom 2:1 i tako od riječke momčadi preuzeli vodstvo na prvenstvenoj ljestvici.

Dukađin je u 30. minuti zabio za vodstvo gostiju, a ekspresni povratak Varaždina uslijedio je u nastavku.

Izjednačenje je stiglo autogolom Mulca u 68. minuti, a dvije minute kasnije Domjanić je zabio za preokret.

Utakmicu je nažalost obilježila teška ozljeda ofenzivca Varaždina Leonarda Vuka koji je, čini se, slomio nogu, te mu slijedi dug oporavak.

Varaždin je sad u vodstvu Druge HNL s 30 bodova, Orijent je drugi s bodom manje.