Petak, 3. svibnja 2024.

Druga ŽNL: Herešinčani u završnici do pobjede protiv Bregovaca, remi u prekodravskom derbiju

Nedjeljnim utakmicama završeno je 19. kolo u Drugoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Podravec nije imao problema na gostovanju kod Mičetinca, lider iz Torčeca upisao je pobjedu rezultatom 1:4.

Strijelac za domaće bio je Matija Posavec u 16. minuti, dok je za goste hat-trick zabio Josip Gusković koji je put do mreže pronalazio u 14., 31. i 34. minuti. Četvrti gol za Torčance postigao je Anton Sitar u 20. minuti.

Omladinac je u Herešinu ugostio Mladost iz Koprivničkih Bregi koja je pod voldstvom novog trenera Dejana Lončareka izdržala sve do 94. minute, kad je Alen Bartolić pogodio za vrijedna tri boda.

U prekodravskom derbiju bodove su u Goli podijelili GOŠK iz Gotalova i Prekodravac iz Ždale. Završilo je 2:2, a jednima i drugima to je bio tek prvi neodlučeni rezultat u ovoj sezoni.

Strijelci za GOŠK bili su Tomislav Radoš u 16. minuti i Mislav Matijević u 2. minuti sudačke nadoknade, dok su za Ždalčane pogađali Mario Govorušić u 43. i Edi Hrle u 62. minuti.